Kontakt : GJILKOVA @ SEZNAM . CZ

Archiv zpráv

Renault Clio Cup Central Europe Red Bull Ring

08.10.2016 12:24

V kvalifikaci jsem obsadila 15. místo. V prvním závodě jsem měla velmi dobrý start. Probojovávala jsem se pomalu dopředu, dokud jsem se nedostala do kolize, kde mě soupeř vytlačil z tratě. Díky tomu jsem se hodně propadla a skončila tak na 11. místě.
čtěte dále...

Renault Clio Cup ESET V4 Most

08.10.2016 12:14

V kvalifikaci jsem skončila na 2. místě. Toto umístění jsem dokázala obhajit jak v prvním tak i v druhém závodě.

Renault Clio Cup ESET V4 Red Bull Ring

08.10.2016 12:10

Do prvního závodu jsem starovala ze 13. místa a po težkém boji jsem se probojovala na 2. místo. Do druhého závodu jsem startovala taktéž ze 13. místa, cílem jsem projela třetí.

Patronka Czech Driver Girl 2015

27.03.2015 16:20

Czech Driver Girl! Minulý rok jsem se této soutěže zúčastnila, ale pro tento ročník se stávám patronkou celé soutěže. Doufám, že tam potkám i nějakou svoji fanynku, tak holky neváhejte a přihlašte se!

Promo Video Czech Driver Girl

Jílková mezi ROKery 6. na světě

29.10.2014 13:51

Přes 300 jezdců z celého světa se sešlo minulý víkend na trati SOUTH GARDA v italském Lonatu při světovém finále třídy ROK.

Po roce opět v motokáře

24.09.2014 17:19

Minulý víkend 20.-21.9. se konal Czech Federation Cup ve Vysokém Mýtě. Uplynul rok, co jsem opět usedla do své motokáry a musím říct, že moje absence nebyla na výsledcích ani moc znát.

G.Jílková po havárii opět na závodech

23.09.2014 19:45

Po tříměsíční závodní přestávce, se bývalá motokáristka Gabriela Jílková vrátila opět na okruhy. Jejím prvním závodem byl vytrvalostní závod s Pragou R1 v rámci ESET V4 CUPU, který se jel o uplynulém víkendu na Slovakiaringu. Gábina a její týmový kolega Robert Haub vybojovali 5.místo absolutně a 1.místo ve třídě. Pro oba jezdce to byl premiérový vytrvalostní závod.

Smolný RedBull Ring

21.05.2014 17:14

Minulý víkend se na Redbull Ringu konal druhý závod seriálu ESET V4 CUP. V sobotu jsem do prvního závodu startovala z 22. místa. Po zhasnutí červených světel došlo v prostoru startu a cíle k hromadné nehodě osmi monopostů

Úspěšné zahájení sezóny

29.04.2014 18:31

Jezdci týmu Křenek Motorsport Gabriela Jílková a Christian Malchárek úspěšně absolvovali vstup do letošního ročníku Mezinárodního mistrovství České republiky. Na maďarském Hungaroringu, kde se konal úvodní závodní podnik šampionátu FIA CEZ a ESET V4 Cupu

Ostrava žije motorsportem

29.04.2014 17:40

Svátek všech příznivců motoristického sportu. Dlouho očekávaný projekt OSTRAVA ŽIJE MOTORSPORTEM

Jílková získala třetí cenu Elišky Junkové

22.01.2014 14:21

Dne 21. 1. se konal slavnostní večer motoristického sportu a to již 38. ročník ankety Zlatý volant. Pod anketu Zlatého volantu spadá i zvláštní kategorie pouze pro ženy. Tato kategorie se jmenuje cena Elišky Junkové.

Gabriela Jílková vybojovala 6. místo ve Světovém poháru ROK

23.10.2013 15:14

Ve dnech 16.-19.10.2013 se konalo Světové finále motokárové kategorie ROK v italském Lonatu na trati SOUTH GARDA KARTING.

Mezinárodní mistrovství ČR v kartingu 28.-29.9.2013 Vysoké Mýto

07.10.2013 12:09

O tomto víkendu (28.-29.9.2013) se na Autodromu ve Vysokém Mýtě uzavřel posledním závodem domácí šampionát v kartingu. Jelikož závodní sezóna ve formulích je již pro mě uzavřena, přijala jsem nabídku od stáje Tony Kart a tohoto podniku se zúčastnila.

Gabriela Jílková vybojovala bronz

21.09.2013 19:26

Ve dnech 14.-15.9. byla zakončena formulová sezóna Podzimní cenou na Masarykově autodromu v Brně.

Most ESET V4 CUP

20.08.2013 08:03

Minulý víkend  10.-11.8. se konal ESET V4 CUP v závodech na okruzích v Mostě. Při první kvalifikaci jsem se umístila na 11. místě ve skupině. Do prvního závodu jsem startovala z 11. místa.

Assen Supercar challange

16.08.2013 07:58

Ve dnech 3.-4.8. se konal holandský seriál Supercar challange na okruhu v Assenu. Byl to můj premiérový závod s Pragou R1. V Assenu jsem nikdy předtím nejezdila,

Gabriela Jílková míří s Pragou R1 do Assenu

31.07.2013 15:24

Tento víkend se Gabriela Jílková zúčastní svého premiérového závodu s Pragou R1. Ten se bude konat v holandském Assenu. Gábina již měla možnost si tento vůz otestovat na Slovakiaringu před 2 měsíci a její časy na kolo vypadaly slibně.

Gabriela Jílková testovala nový model Praga R1

10.06.2013 08:59

Ve dnech 4.-5.6. navštívila Gabriela Jílková okruh Slovakia ring, kde měla možnost si vyzkoušet nový model Praga R1, který pohání motor Renault Sport 2.0.

Red bull ring - Gabriela Jílková

14.05.2013 20:46

Tento víkend se konal na rakouském Red Bull Ringu šampionát zvaný „Rundstrecketrophy", kde jeho součástí byla i třída Formula Renault 2.0.

Jezdci týmu Křenek Motorsport ovládli na Hockenheimu rakouský formulový šampionát

10.04.2013 12:49

Na německém Hockenheimringu se o prvním dubnovém víkendu konal první mezinárodní závodní víkend letošní sezóny, nazvaný „Hockenheim-Auftakt".

Gabriela Jílková moderátorkou Motorsport Expo!

28.03.2013 10:09

Vážení fanoušci motorsportu, chtěla bych Vás pozvat na 3.ročník výstavy MOTORSPORT EXPO.

Odlišné otázky, a tak i trochu jiný a zajímavý rozhovor se mnou :-)

02.02.2013 11:15

Vyhlášení vítězů kartingu 2012

21.11.2012 09:26

Zde se můžete podívat na reportáž z vyhlášení kartingu v pořadu Svět motorů. Má kategorie začíná ve 4min 45 s.

Křenek Motorsport uzavřel sezónu testováním na Slovakia Ringu

21.11.2012 09:22

Po úspěšném testu Petra Fulína a jeho BMW na Slovakia Ringu se na okruhu nedaleko Bratislavy uskutečnil další test pražského týmu Křenek Motorsport a to s Formulí Renault 2.0. Do kokpitů obou modrobílých formulí střídavě usedala Gabriela Jílková.

POZVÁNKA NA VÝSTAVU KOLA A TUNING SHOW 2012

03.11.2012 13:05

Ve dnech 9.-11.11.2012 Vás srdečně zvu na výstaviště do Lysé nad Labem, kde se uskuteční šestnáctý ročník autosalonu KOLA & TUNING SHOW 2012, společně s výstavou RYCHLÁ KOLA a novinkou  CYKLISTIKA 2012.

TV reportáž z NECupu

14.10.2012 19:47

TV reportáž z NECupu z Mostu najdete zde v 6. dílu pořadu 102 oktanů. Od 8:15 minuty začína NEC.

Letecké záběry z Brna

07.10.2012 20:25

Další letecké záběry z Podzimní ceny Masarykova okruhu od Tomáše Vacína najdete zde.

TV reportáž MMČR z Vysokého Mýta

04.10.2012 17:42

TV reportáž MMČR z Vysokého Mýta naleznete zde. Má třída ROK začíná od 6 min 15s.

Gabriela Jílková vybojovala další titul!

01.10.2012 17:53

Při posledním podniku seriálu MMČR v kartingu, který se včera konal na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě, se podařilo 17-ti leté závodnici Gabriele Jílkové vyhrát oba dva nedělní závody a tím i získat již 4. titul Mistra ČR v kartingu. Ve třídě Rok senior je to titul první.

Video natočené z helikoptery Brno 23.9.2012

26.09.2012 17:55

Zde se můžete podívat na video na točené z helikoptery při MMČR D3 v Brně.

Northern European Cup Formule Renault 2.0 Most

05.09.2012 17:59

V rámci úspěšného závodního víkendu Czech Truck Prix v Mostě se v závodech Northern European Cupu představili také jezdci týmu Křenek Motorsport Gabriela Jílková a Christian Malchárek.

Premiéře obou našich pilotů v tomto prestižním poháru dvoulitrových formulí Renault přihlíželo v průběhu víkendu téměř 100.000 diváků.