Kontakt : GJILKOVA @ SEZNAM . CZ

V kvalifikaci jsem obsadila 15. místo. V prvním závodě jsem měla velmi dobrý start. Probojovávala jsem se pomalu dopředu, dokud jsem se nedostala do kolize, kde mě soupeř vytlačil z tratě. Díky tomu jsem se hodně propadla a skončila tak na 11. místě. Link na crash: https://www.facebook.com/jilkovafanclub/videos/vb.173871309380329/827336620700458/?type=2&theater

Do druhého závodu jsem startovala ze 16. místa. Start se mi opět velmi podařil a tak jsem se každé kolo posouvala příčkami výš. Po mnoho soubojích jsem cílem projela na 6. místě.

Křenek Motorsport Motodrom Poreč Formula STAR 102 Oktanů GLORIA   Praga   Motorsport Expo

08.10.2016 12:14

V kvalifikaci jsem skončila na 2. místě. Toto umístění jsem dokázala obhajit jak v prvním tak i v druhém závodě.

Renault Clio Cup ESET V4 Red Bull Ring

08.10.2016 12:10

Do prvního závodu jsem starovala ze 13. místa a po težkém boji jsem se probojovala na 2. místo. Do druhého závodu jsem startovala taktéž ze 13. místa, cílem jsem projela třetí.

Patronka Czech Driver Girl 2015

27.03.2015 16:20

Czech Driver Girl! Minulý rok jsem se této soutěže zúčastnila, ale pro tento ročník se stávám patronkou celé soutěže. Doufám, že tam potkám i nějakou svoji fanynku, tak holky neváhejte a přihlašte se!